Menu
Your Cart

O nás

Historie

V roce 2011 jsme se stali oficiálním distributorem značky CARSON (USA) a v roce 2016 značky Digiphot (Německo) pro Českou a Slovenskou republiku.

Proč nabízíme lupy?

K obchodu s lupami nás přivedla zkušenost lidí kolem nás, kteří trpí problémy se zrakem. Ať už je to šedý zákal, zelený zákal, dalekozrakost, makulární degenerace anebo jsou po operaci očí, všechny pojí stejný problém: „Přečti mi, co je tam napsaný“, „Kolik to stojí, já na to nevidím“, „Co tam píšou, já nemám brejle“. Tyto situace se Vám snažíme co nejvíce ulehčit, proto Vám nabízíme širokou škálu lup, které problémy se čtením vyřeší.

Co dalšího ještě pro Vás máme?

Najdete u nás i dalekohledy ( pozorovací dalekohledy , noční vidění , teleskopy ), monokuláry (vhodná pomůcka pro slabozraké), lupy (stolní lupy, osvětlené lupy, digitální lupy), mikroskopy (kapesní mikroskopy, USB mikroskopy, HDMI mikroskopy) a LED osvětlení ( lampička na čtení , LED osvětlení, UV světlo ).

A co děti, mají si kde hrát?

Dostat v dnešní době svou ratolest ven na procházku je heroický výkon. Svou speciální kategorii u nás mají tedy i děti. Pokud se chcete vyhnout neustálým dotazům typu "A proč musím?", "Nemůžu zůstat doma, když mě výlet nebaví?", "Už tam budeme?" případně konstatování "To je nuda!", zkuste jim procházku zpestřit. Dětský dalekohled nebo lupa udělá z procházky zajímavé dobrodružství.

V čem jsme jiní?

S výběrem jakéhokoliv produktu z eshopu Vám pomůže naše nápověda Jak vybrat lupu , Jak vybrat mikroskop nebo Jak si vybrat dalekohled . Na provozovně jsme připraveni Vám nejen poradit, ale produkty Vám ukázat a můžete si je i vyzkoušet. Námi nabízené zboží se vyznačuje kvalitou a uživatelským komfortem (pogumovaná a ergonomická držadla). Každá lupa prochází na konci výrobního cyklu laserovým měřením, tedy u všech lup je zaručeno uvedené zvětšení po celé ploše čočky. A ne jen uprostřed, jak bývá u většiny levnějších lup zvykem.